info tālrunis +371 29994867
info tālrunis +371 29994867

Par mums

FSC SERTIFIKĀTS

SIA DECORIGA saviem klientiem rada iespēju pašiem būt savu mēbeļu dizaineriem un īstenot ikvienu ideju, jo uzņēmums piedāvā plašu mēbeļu materiālu klāstu. Pie mums varat iegādāties laminētas kokskaidu plātnes (LKSP), finierētas kokskaidu plātnes, finierētas MDF plātnes, galda virsmas, plastikātus (HPL), HDF mugursienas, apdares malas šiem plātņu materiāliem. Mūsu piedāvāto materiālu galvenā priekšrocība ir to kvalitāte.

Ar lepnumu varam paziņot, ka ar 2018.gada vasaru mums sācies jauns posms – kā uz draudzību un atvērtību orientēta kompānija, esam atsaukušies labai sadarbībai un partnerībai, tādēļ mūsu lielajam mēbeļu plātņu sortimentam pievienojusies arī kvalitatīva vācu furnitūra Hettich, kura pārliecina ar savu 130 gadu ilgo pieredzi furnitūras nozarē (kopš 1888.gada).
Mēbeļu tehnoloģijas ir Hettich spēks un lielākā aizraušanās un Hettich produkti vispā pasaulē nosaka mēbeļu praktiskuma, kvalitātes un ērtības standartus. Zīmola nosaukums Hettich nozīmē ciešu līdzdarbību ar mēbeļu un sadzīves piederumu industriju, kā arī ar specializētiem mazumtirgotājiem un Do-It-Yourself nozari.

Uzņēmums sadarbojas ar dažādiem pasaulē atzītiem plātņu ražotājiem. Galvenais sadarbības partneris ir Austrijas mēbeļu plātņu ražotājs FRITZ EGGER GmbH & Co. OG. DECORIGA ir oficiālais uzņēmuma EGGER dīleris Latvijā. Šī sadarbība paredz, ka mēs piedāvājam visu EGGER materiālu klāstu – gan no pastāvīgās kolekcijas Rīgā (visi šie materiāli atrodas noliktavā Rīgā), gan visus pārējos EGGER ražotos produktus no rūpnīcām, kuri nav ietverti DECORIGA pastāvīgajā sortimentā. Tos iespējams pasūtīt un atvest speciāli klientam uz pasūtījumu. Piegādes nosacījumus – cenu, minimālo daudzumu, piegādes termiņu – interesējošajam materiālam uzzināsiet, sazinoties ar menedžeriem.

EGGER paraugu zāle. Kopš 2014.gada rudens DECORIGA savās telpās iekārtojusi kvalitatīvu Paraugu zāli, kurā ikvienam ir iespēja atnākt un apskatīt laminēto kokskaidu plātņu paraugus un galda virsmu paraugus lielākā formātā, kas palīdz izšķirties par vislabāko dizaina risinājumu savam sapņu mājoklim vai sabiedriskajai telpai. Šeit ir iespēja saskaņot dažādus EGGER paraugus savā starpā vai atnākt ar savu paraugu vai citu interjera elementu un piemeklēt labāko atbilstību iecerētajam rezultātam. Lai būtu vieglāks ceļš līdz iecerētajai mēbelei papildus Paraugu zālē ir iespēja patstāvīgi izmantot virtuālā dizainera pakalpojumu, jo ir uzstādīta visiem pieejama elektroniskā programma VDS PROFI – kas ir digitāls interjera dizaineris.

Otrs sadarbības partneris, kuru oficiāli Latvijā pārstāv uzņēmums SIA DECORIGA ir FORNER, kurš blakus citiem saviem produktiem, ražo arī akrila plātnes. Tās DECORIGA ir ieviesis savā sortimentā un saviem klientiem piedāvā iegādāties tieši no noliktavas Rīgā. Piedāvātais akrila plātņu krāsu un dekoru spektrs ir plašs, kurš regulāri tiek arī papildināts.

Kā trešais sadarbības partneris, kuru oficiāli Latvijā pārstāv uzņēmums SIA DECORIGA ir Latvijā esošais plātņu ražotājs KRONOSPAN-RĪGA. Ar 2015.gada aprīli DECORIGA ir kļuvis par oficiālo dīleri Latvijā un līdz ar šo notikumu savā noliktavas pastāvīgajā kolekcijā ir ieviesis jauno KRONOSPAN kolekciju TRENDS 14/15. Par citiem materiāliem, kurus no firmas KRONOSPAN var iegādāties SIA DECORIGA interesējieties pie menedžeriem, kā arī apmeklējiet uzņēmuma mājas lapu.

DECORIGA ir liela pieredze mēbeļu materiālu pārdošanā, tāpēc uzņēmuma piedāvājums šajā jomā ir profesionāls un kvalitatīvs. DECORIGA lepojas ar saviem darbiniekiem un darbinieki lepojas ar DECORIGA, tādējādi visi klienti tiek gaidīti un katram tiek piedāvāts kāds risinājums vai sniegts padoms, kā arī piedāvāts piemeklēt saistītas preces.  DECORIGA palīdzēs arī  ar  dažādu materiālu piegādi no visdažādākajiem EIROPAS piegādātajiem, lai klients varētu realizēt savus projektus un realizēt vispārdrošākās ieceres.

DECORIGA spēj pielāgoties ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām, izpildot gan lielus, gan mazus pasūtījumus un ja nepieciešams, arī  sniegt konsultāciju klientam par materiālu īpašībām, izmantošanas iespējām, priekšrocībām un tehniskajiem datiem, lai klients varētu izvēlēties labāko no visiem piedāvājumiem.