info tālrunis +371 29994867
info tālrunis +371 29994867

materiāli

Detaļu izgatavošana

SIA DECORIGA saviem klientiem piedāvā ne tikai iegādāties plātņu materiālus mēbeļu ražošanai, bet arī pakalpojumu – mēbeļu detaļu izgatavošanu.

Izgatavosim Jums nepieciešamās detaļas pēc Jūsu vēlamajiem izmēriem no jebkura materiāla, kurš pieejams DECORIGA sortimentā – saprātīgos termiņos un par saprātīgām izmaksām.

Jau vairākus gadus veicam detaļu aplīmēšanu arī jaunajā Hot Air jeb tā saucamajā bezšuvju tehnoloģijā (nevis līmējot, bet ar karstā gaisa palīdzību piekausējot apdares maliņas pie detaļas), izmantojot speciālu iekārtu un speciālas šai tehnoloģijai paredzētas abs maliņas. Par pasūtījumu iespējām šajā tehnoloģijā, interesēties pie Agra vai Andra vai Regīnas (kontakti zemāk).

FORNER akrilam visiem dekoriem pieejamas abs maliņas Hot Air tehnoloģijai.

Sadaļā DETAĻU IZGATAVOŠANA varat iepazīties ar:

        * piegādes termiņu – ~ 1.5 līdz 3 nedēļas (atkarīgs no noslodzes);

        * pasūtījuma formu xls formātā (veicot pasūtījumu, obligāti aizpildīt un nosūtīt elektroniski Agrim vai  Andrim vai Regīnai uz e –pastu).

 

Atbildīgās kontaktpersonas par detaļu izgatavošanu: 

        *Agris Kopeika, T.26 657 171, agris@decoriga.lv

        *Andris Sabaitis, T.28 733 855, andris@decoriga.lv 

        *Regīna Jurēviča, T.29 566 027, regina@decoriga.lv 

 

Detaļu izgatavošanas lapa.xls

AIZPILDOT PASŪTĪJUMA LAPU, OBLIGĀTI JĀNORĀDA SADAĻĀ PIEZĪMES VAI E-PASTĀ, KA VĒLATIES DETAĻAS APLĪMĒT HOT AIR-TECH TEHNOLOĢIJĀ!!!!


SIA DECORIGA GATAVO DETAĻU IEKRAUŠANU KLIENTA TRANSPORTA LĪDZEKLĪ NEVEIC! IZŅĒMUMS – PALĪDZĪBA TIKAI ĪPAŠI GARO DETAĻU IEKRAUŠANĀ!

 

 

* visas cenas norādītas ar PVN 21%.